Dėmesio Svetainė naudoja slapukus. Toliau naršydami Jūs sutinkate su jų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia. Gerai

Pardavėjo registracija

Mes (iPrekyba.lt) siunčiame su paskyra susijusius el. laiškus (tokius kaip užsakymų statuso pasikeitimai, slaptažodžių atnaujinimai ar kt.) į nurodytą el. paštą. Dėl šios priežasties mes privalome turėti jūsų galiojantį el. paštą, tol, kol esate mūsų klientas.

Mes naudojame mokėjimo ir prekių pristatymo adresą tam, kad paskaičiuoti pristatymo kainas ir pateikti pristatymo adresą kurjerių tarnyboms ar mokėjimų sistemos tiekėjui tam, kad:

  • Nustatyti kokie siuntimo ir mokėjimo būdai yra jūsų vietovėje.
  • Užbaigti mokėjimą ar pristatymo procesą per paslaugų teikėją, kurį jus pasirinkote atsiskaityme.

Kai kurie mūsų pardavėjai, kurie parduoda produktus mūsų parduotuvėje ir naudoja savo administracijos skydą, gali turėti prieigą prie jūsų duomenų. Mes vertiname jūsų privatumą, todėl prieiga prie duomenų teikiama tik pagal poreikį ir tik dėl sklandaus parduotuvės veikimo ir prekių pristatymo priežasties. Pavyzdžiui, pardavėjas gauna jūsų duomenis tik tada, jei užsakėte ką nors iš jų, kad pardavėjas galėtų įvykdyti tą užsakymą.

Jei nuspręsite, kad nebenorite naudoti mūsų parduotuvės ir norėtumėte, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų pašalinti iš mūsų duomenų bazės (arba jei norite gauti visus su jūsų paskyra susijusius asmens duomenis saugomus pas mus), siųskite el. Laišką į info@iprekyba.lt.

Jei manote, kad jūsų asmens duomenys buvo netinkamai panaudoti, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai. Pagal ES Bendrą duomenų apsaugos reglamentą privalome pranešti apie šią teisę; mes iš tikrųjų neketiname piktnaudžiauti jūsų duomenimis.